İşletmenizin Gerçek Gücünü Görmek  İçin

Daha Ne Bekliyorsunuz ..!!!!

 İşte Çözüm İşte Paket Program !

VERGİ DAİRESİ ONAYLI

Analiz Ticari Entegre

A T E  

Analiz Ticari Entegre  Nedir?

Bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği bir çok özelliğe sahip KKTC’ne uygun bir ticari yazılım paket programıdır.

 •Tek kullanıcı veya çok kullanıcılı network sistemlerine uyumludur. Etkin ve kolay kullanımı yanı sıra on-line yardım menüleri mevcuttur.

 •Günlük Kasa/Banka uyuşturmaları, etkin Açık Fatura ve Borçlu/Alacaklı  takibleri, otomatik ileri tarihli çek uyarıları, stok hareketleri, satış/ciro/kar analizleri, taksitli satışlar, döviz, üretim, sipariş, iade, teslim, maliyetlendirme ve daha birçok özellikleri saymakla bitmez.

 •HP ve Matrix yazıcı desteği ile network ortamlarında istedğiniz bilgisayardan istediğiniz yazıcıya   çıktı gönderebilme.

 •Aylık Sigorta, İhtiyat Sandığı, Gelir vergisi bordrolarını listeleme, aylık satış ve kar analiz grafikleri listeleme, aylık KDV raporlarını listeleme gibi birçok raporlar bu programın başlıca özellikleridir.

 •Tam anlamı ile muhasebe Entegrasyonu olan bu program sizi veya Muhasebecinizi  birçok muhasebe işlerini elle yapmaktan kurtaracak. Muhasebiciniz sizin yalnız deneticiniz olacak.

Programcılık Ciddi Bir İştir, Saygınlık Gerektirir. Biz  Müşterilerimizin  bu Program Sayesinde İşlerini Kontrol Altına Almasını,  Gelişmesini ,Önlerini Görmesini ve İleriye Yönelik Plan Program Yapmasını Görerek Öğünmek İstiyoruz.  

Analiz Bilgisayar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne öncülük yaparak 1990 yılından beridir müşterilerine teknolojik olarak program hizmetleri vermektedir. ATE programı 1994 yılında doğdu.

Programınızda bir sorun olduğu zaman oturduğumuz yerden modem ile bağlantı kurarak sorununuz  dakikalar kadar kısa bir sürede çözümlenecektir. Program  hizmeti vermek birçok işten daha zordur,  sabır ister, eğitim ister, titizlik ister, sürat ister ve en önemlisi de müşteri ile  iyi  bir  diyalog ister. İşte  biz, tüm bunların deneyimini 1994 yıllından beridir yaşıyoruz ve  müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Şu anda bu program 20 müşterimiz tarafından yoğun olarak kullanılıyor.

 

  Analiz Ticari Entegre Genel Özellikleri

 •Sisemin tüm çıktıları kullanıcının  isteğne bağlı olarak EKRAN  ve/veya YAZICI’dan  listeleme  olanağı  vardır.

• Bir yılın hesaplanını kapatmadan bir sonraki yılı açmak ve işlemlere başlamak mümkündür.

•Prim Sistemi ile elemanlara ödeme yapıyorsanız,eleman satışlarını otomatik olarak prim hesaplamasını yapabilirsiniz.

•Gümrük giderlerini bilgisayara girerek  otomatik olarak maliyetler hesaplanır. 

•Stok modülünde stok kartı, Muhasebe modülünde hesap kartı,banka modülünde hesap ekstresi,cari modülünde cari hesap kartı, bordro modülünde maaş kartı, listeleme  en çok kullanılan programlardır.

•Nakit ve Çek kasa uyuşturmaları tüm yabancı para birimleri ile ayrı ayrı uyuşturmak için günlük kasa dökümü ve günlük kasa özeti programlı ile şirketin nakit durumunu anında gözlemlersiniz .

•Programların kullanımı her kullanıcının  ayrı şifresi ile mümkündür.  Bu özellikle sadece istediğimiz  programı istediğimiz kullanıcının kullanımına sunarız.

Analiz Ticari Entegre Program Ücretleri

PROGRAM MODÜLÜ

FİYAT

AYLIK BAKIM
Stok Kontrol

200 $

50 $
Muhasebe 150 $ 25 $
Doviz 50 $ ----
Banka Takip 100 $ 25 $
Cari Takip 100 $ 25 $
Bordro(Maaş) 200 $ 50 $

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

AYLIK BAKIM ÜCRETİ 1-3 KULLANICILİ SİSTEMLER İÇİN GEÇERLİDİR.

ANALİZ COMPUTER CESİM LTD...AliRıza Efendi Cad. Vakıflar İşhanı Ortaköy - Tel: 2288404 - Fax:2285873 E-mail:analiz@analiz.net

Ana Sayfa

© 2002 Analiz Computer Netware Group.All rights reserved .

Design by  Şenay T.ERSENER